Hakkımızda

Koza Psikoloji


   Koza Psikoloji, Uzman Psikolojik Danışman Necla ERGÜN tarafından kurulmuştur. “Koza” ismi, hem ailenin kelebek gözlemciliğine olan ilgisine hem de kelebeklerin simgelediği değişim-dönüşüme atıf yapması bakımından özenle seçilmiş ve benimsenmiştir.

     Ruh sağlığı alanında branşlaşmanın ve spesifik alanlarda uzmanlığını geliştirmenin önemine kuvvetle inanan Koza Psikoloji ekibi, etik duyarlılığı yüksek, çalışma alanlarının sınırlarını özenle koruyan ve kendini geliştirme konusunda motivasyonlarını her daim yüksek tutmaya gayret eden psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

     Koza Psikoloji, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik psikoterapi hizmeti ve yaratıcı drama yöntemi ile grup atölyeleri gerçekleştirmektedir.  Kadrosunda farklı psikoterapi disiplinlerinde eğitim almış uzmanları bulunduran Koza Psikoloji danışmanlık hizmetini yüz yüze ve online olarak sürdürmektedir. Koza Psikoloji’de uygulanan terapi yaklaşımları arasında; EMDR, Psikodrama, Sistemik Aile Terapisi, Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT), Deneyimsel ve Çocuk Merkezli Oyun terapileri bulunmaktadır.

    Ek olarak, Cognitive Assessment System (CAS) testinin Adana’da sınırlı sayıdaki uygulayıcılarından biri olan Necla ERGÜN tarafından, öğrenmenin bilişsel işlevlerinin değerlendirilmesi, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, üstün yeteneklilik gibi konuları içeren bilişsel alanda da çalışmalar yürütülmektedir.

 

Koza Psikoloji Adana Psikoterapi