Gizem (Danışan) - 24 Ekim 2018

Eser bey’i annem vasıtasıyla tanıdım ve Eser bey’den terapi almaya başladım. Ben normalde konuşkan birisi değilimdir yani sıkıntılarımı,sorunlarımı direkt veya rahat bir şekilde anlatamam. Şöyle bir olayla başlayayım önce: Eser bey’e terapiye gitmeden önce devlet hastanesinde psikiyatrist aracılığıyla psikoloğa gittim anlat dedi ben çok yüzeysel konuştum ve aramızda bir sessizlik oldu. Ee dedi böyle konuşmazsanız size yardımcı olamam dedi. Ve benim için bitti o psikolog iyice soğudum. Eser bey’in bu konuda çok uzman ve işinde gerçekten başarılı olduğunu söyleyebilirim. Terapi sırasında bana birtakım sorular sorarak içimdeki sıkıntıyı,içime attığım sorunlarımı açığa çıkarıyor. Terapi sürecim nerdeyse 1 yıl olacak ben birçok sorunumu aştım. En önemlisi kendimi aştım ve geliştirdirdim.Bunda Eser bey’in çok büyük desteği oldu. Çok yardımcı oldu bana ve oluyor. Kısası işinde bence çok çok iyi, kendi kendinize yol bulmanızı sağlıyor. Hayat karşısında nasıl durmam gerektiğini gösteriyor. Bir nevi yaşam koçu. Terapi aldığım yer rahatlatıcı,göz yorucu eşya yok. Terapi sırasında kullandığı malzemelerin olması da ayriyeten güzel bence.

M.A. (Danışan) - 24 Ekim 2018

Onu ilk gördüğüm anda anlamıştım hayatıma dokunacağını... Beni aldı, benle yüzleştirdi, sakinleştirdi, ehlileştirdi ve daha bir sürü şey 😉 Beynimin içinde dönüp duran karmakarışık düşünceleri; kalbime gömdüğüm karmakarışık ettiğim tüm hislerimi mıknatıs gibi çekip yerlerine yerleştirmeme yardımcı oldu. Samimiyeti, güler yüzü kimseye anlatmam bu böyle gömülü kalsın dediğiniz şeyleri sıkılmadan açmanızda yardımcı oluyor Eser... İyi ki varsın 😏

Suzi Dilara - 2 Mayıs 2018

Eser Beyi geçen sene bu site sayesinde tanıma imkanı buldum, özellikle yapılan yorumların olumlu yönde olması Eser Beyi tercih etmemde etkili oldu. Ben iletişim konusunda yaşadığım sıkıntılar dolayısıyla danışan olarak görüşme ihtiyacı hissetmiştim. Ancak bizim Eser Beyle yaptığımız görüşmeler sonucunda görünen sorunlardan ziyade görünmeyenleri fark etme imkânım oldu ve gerçekten kendimi yeniden tanımaya başladım. Eğer ki bir Psikoterapiste gitmek istiyorsanız ve içinizde bir kuşku varsa kesinlikle Eser Beyi tanıdıktan sonra bunlardan eser kalmayacaktır.

G. (Danışan) - 04 06 2017

Eser Yayvan mesleğinde profesyonel, yetkin, yetenekli, güvenilir bir terapist. Kendisiyle görüşmelerimiz benim açımdan çok faydalı olmuştur. Yargılamaz, yadırgamaz, yeni bir bakış açısı kazanmanıza, kendinizi ve çevrenizi daha iyi değerlendirmenize yardımcı olur. Kesinlikle tavsiye ederim. Psikoterapiye dönem dönem herkesin ihtiyacı olabilir ve yardım almaktan çekinmemek gerekir. Eğitimsiz, tecrübesiz kişiler yerine Eser Bey gibi bu işin eğitimini almış ve kendisini bu işe adamış profesyonelleri tercih etmek gerekir.

S.E. (Danışan) - 03 06 2017

Hayatınızda karşılaştığınız hiçbir problemle ömür boyu yaşamak zorunda değilsiniz. Bu konuda size en iyi yardımcı olacak kişi kesinlikle Eser Yayvan. Hem sıcakkanlı yapısı, hem samimi konuşmaları hem de işindeki profesyonelligi ile size terapi sırasında kendiniz olma imkanı sunuyor.Hiçbir sorunun kalıcı olmadığını ben onunla öğrendim. Çözümü imkansiz gibi görünen her şey kendiliğinden çözülüyor.Sihirli bir değnek değil belki yaptıkları ama hayatınız yoluna girdiğinde bütün bunlar nasıl oldu diye kendinize sormadan edemezsiniz. Eğer hiç terapiye gitmediyseniz ve hayat sizi yormaya başladıysa Eser Bey'e gitmek için düşünmeyin bile.Kendisine yaptıkları için bir kez daha teşekkür ediyorum.İyi ki onunla tanışmışız.

tuğba (Danışan) - 13 06 2016

İnternetten araştırarak buldum.Niğde de tanıştım.Çalıştığı yer çok ferah ve yanında çalışanlar çok güleryüzlü.İlk gittiğimde çok sorunlarım vardı artık kendimden bıkmıştım.Konuştukça kendimi daha iyi hissettim.Bana kendimle barışık olmayı ve içinde bulunduğum karamsarlıktan kurtulmama yardımcı olduğu için çok mutlu oldum.Çok arkadaş canlısı ve maneviyata değer veren bir danışman olduğu için kendisini çok seviyorum.Hiç pişman değilim.😊😊

t.a. (Danışan) - 07 03 2016

Eser beyle çok sıkıntılı bir dönemimde tanıştık. Telefonla randevu alıp görüşmeye gittim. yabancı birisi beni ne kadar anlayabilir diye düşünüyordum ama denemek istedim.beni güleryüzle kapıda karşıladı ve bana nasıl yardımcı olabileceğini anlattı zaten o andan sonrası kendiliğinden ilerledi.ilk görüşmeden itibaren Eser bey benim için yabancı biri değildi artık.güvenilir, danışanına değer veren, gizlilik ilkesine bağlı en önemlisi samimi birisiydi.bana kaybettiğim bazı özelliklerimi yeniden kazandırdı yani kendimi bulmama yardımcı oldu ve bunu yaparken bana kesinlikle "şunu yapmalısın"gibi dayatmalara bulunmadı.gerçeği kendimin bulabilmesi için beni düşünmeye yöneltti.kısaca iyiki o gün randevu alıp Eser beyle tanıştım ve şunu çok iyi biliyorum ki ne zaman başım sıkışsa bana yardımcı olmak için Eser bey hep yanımda...

K.Y. (Danışan) - 01 12 2015

Eser bey ile hayatımın dönüm noktalarından biri olarak tanımladığım bir dönemde bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Tanıştığınız anda profesyonel duruşunun yanında insana güven veren ve kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayan bir sıcaklığı var. Bu özellikleri ofisinin atmosferine de yansımış durumda. Ofisine ilk gittiğimde soluduğum bu rahatlatıcı hava konuşmalarımızın işe yarayacağı hissini uyandırdı bende. Keza seanslarımız devam ettikçe bu his daha da güçlendi. Eser bey orada sadece bana yardım etmek için bulunuyordu. Bunu çok iyi görebiliyordum. Hayatta bana yeni yollar olduğunu gösterdiği ve bu yollarda yürüme konusunda beni cesaretlendirdiği için çok teşekkür ederim.

S. (Danışan) - 02 08 2015

nsan sorunlarla baş etmeyi beceremediği görünce bir süre sonra vazgeçiyor çabalamaktan. Eser Beyle kendimi kocaman bir boşlukta hissettiğim çabalamaktan vazgeçtiğim bir zamanda tanıştım. Güler yüzü, sorunlarınızı yaşam şeklinizi yargılamadan gösterdiği tutum kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlıyor. İşini fazlasıyla profesyonel şekilde yaptığından hiç şüpheniz olmasın. Bir ömür aşamayacağımı düşündüğüm sorunlarım korkularım artık benim için ufak birer ayrıntıdan ibaret. Eser Bey sayesinde hayatım da artık umutsuzluğa yer yok. Psikolojik yardım alıyor gibi değil kusursuz bir arkadaş edinmiş gibi hissedeceksiniz. Herşey yolundayken bile gidip sohbet etmek isteyeceğiniz kadar samimi bir insan. Tanıdığım için fazlasıyla mutluyum kendisine teşekkür ediyorum yaşadığımı bana hissettirdiği için. Tıpkı benim gibi yeni bir hayata başlamak istiyorsanız hiç düşünmeden onu tanıyın derim. Mutluluğa daha fazla geç kalmayın..

Pelin A. (Danışan) - 27 10 2014

Eser yayvan nigde gibi bir yerde terapi merkezi acacak kadar girisimci bir ruh,ayni zamanda o profesyonel bi terapist,iyi bir yol gosterici,destek olabilecek bir uzman.sizi yormadan,yargilamadan hayatinizdaki gercekleri gormenizi saglayacak bir ışık. İlk terapime gittim bugun,simdiden probemime nasil cozum bulacagim konudunda bi yol cizmeye basladim bile. Ofis ortami cok şık,sade ve huzurlu. Eser çok gercekci bir bakis acisiyla yol gosteriyor Samimi ve guler yuzlu. benim tavsiyem, cozum bulamadiginiz her neyse gidin ve profesyonel bi uzmanla (eserle)gorusun ;)

Çiğdem Y (Arkadaş/Tanıdık) - 23 12 2014

Eser Yayvan ile önceden tanışıklığım vardı. En son geçen yaz bir aile sohbetinde görüştük ve sohbet etmeye başladık. Bir süre sonra kendisi benimle profesyonel olarak görüşmek istediğini sanırsa profesyonel yardıma ihtiyacım olduğunu söyledi. Ben inanamadım duyduklarıma çünkü özel hayatımda uzun zamandır problemler yaşıyordum ve sabrımın, takatimin son haddindeydim ki kendisinin bundan hiç haberi yoktu. Çünkü ben yurtdışında yaşıyordum ve bulardan haberdar olmasının olanağı yoktu. Hemen ertesi gün yoğun bir terapi programına başladık ve kısa sürede inanılmaz hızlı yol katettim. Kendimi, duygularımı ve hedeflerimi tekrar keşfedip bir başka açıdan gördüm. Bunda kendisinin büyük payı var, son derece rahatlatıcı ve işini çok iyi yapıyor. Burdan kendisini herkese tavsiye ederim.

Emine HACIOSMANOĞLU (Arkadaş/Tanıdık) - 21 12 2014

Eser Yayvan'ı aynı çalışma ortamını paylaştığımız günlerde tanımaya başladım. ilk günden kırk yıllık arkadaşmışız gibi oluşan diyaloğumuzun sebebi onun sempatisi, güleryüz ve enerjisiydi.Zamanla onun farkındalık düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu anladım.Eser, "Merhaba" dedikten sonra kendinizi bir anda sohbetin en koyu yerinde bulabileceğiniz ve bir daha görüşebilmek için temenniler sıralamanızın kaçınılmaz olduğu biridir. Eser, aldığı eğitimlerle işine verdiği önemi ve ciddiyeti her zmaan üst düzeyde tutan bir Danışman. Yaptığı terapilerde başarı elde etmiş ve danışanlarından olumsuz geri dönüş yapan olmamıştır. Son yıllarda tanıdığım ve ihtiyacı olan danışanlara önerebileceğim en özel isimlerdendir. Çünkü sonuç alana kadar çabalamak Eser'in huyudur:) idealist, aktif sosyal yapısı, girişimci yönüyle nice başarılara imza atacağına inanıyorum arkadaşımın. Şayet bu dünyada yaşıyorsanız ve farkındalığınızı artırmak istiyorsanız ve tabiki ruh sağlığınızın ivmesinde artış görmek için Eser'le hemen tanışın..:)

 

Ç.O. (Danışan) - 28 12 2014

Eser YAYVAN ile tanışmamız, hayatımda birşeylerin daha iyiye gideceğine dair umudumun yeşerdiği günlere denk gelir. Kendisindeki yüksek sezi gücü ( ki bunu pek çok danışmanımda bulamamıştım) , ve adım adım kurguladığı yol haritası ile size kendinizi rahat hissettiren, başarılı bir yaklaşım sergiliyor. Cevapları bulma, ya da aslında belki de sorunu teşhis ve tedavideki yaklaşımı, bir babanın çocuğuna bisiklet sürmeyi öğretişi kadar, 'beraber,içten'.. ve dengeyi kurduktan sonra da, hep bir adım arkanda desteğini hissedeceğin kadar cesur ve özgür...Bir danışmanın, danışanını tedavi sürecinden sonra da yalnız bırakmaması, bana göre O'nu herkesten bir adım öteye taşıyan en büyük özelliği.. Tabi bir de, hasta-doktor mahremiyeti'ne vermiş olduğu aşırı hassasiyet var.. Onu 3 sıfatla tanımlamak istersem, yenilikçi , güvenilir ve başarılı derim.. Danışman-danışan ilişkisinde, danışanın (hastanın) önceliklerini her zaman daha ön plana koyuyor- ki biz kendisiyle epey zor şartlar altında iletişim kurduk. Sağolsun zaman ayırma ve öncelik konusunda fedakarlığını hiç esirgemedi. Size abartı gibi gelmesin; O'nun sayesinde hayata yeniden başladım diyebilirim. İyi ki tanışmışız.. Kendisine tekrar teşekkürlerimi sunar ve herkese güvenle tavsiye ederim..

 

zeynep (Danışan) - 05 01 2015

Eser Beyle tanısmadan önce dev gibi gelen asla kaldıramıyacagımı düşündüğüm sorunlarım vardı.Eşimle aramızda sıksık tartışmalar ve artık küslüğe kadar giden sorunlar vardı.Eser Beyin pozitifliği olaylara bakış açısı sayesinde sorunlarımızı çözdük.Eser Beyi tanımlamak gerekirse danısanlarına müşteri değilde dostu gibi davranması derim.Aile terapisinde rahatlıkla herseyi anlatmak danısan acısından önemlidir.çnkü sorunlarınızı eşinizle dahi paylasamadıgınızdan sorun yasarsınız.Eser Beyin güven veren sözleri ve sohbet eşliğinde terapileriyle rahatlıkla aile sıkıntınızı anlatabilirsiniz.Arada espiri ve düşündürücü cümlelerle olaylara bakısınız değişir.Eşim ve ben Eser Beyi tanıdıgımız için çok mutluyuz.Çünkü biz Psikolojik danısman değilde dost edindiğimizin farkındayız.Bizim gibi çift terpisine ihtiyac duyanlara Eser Beyle tanısmalarını öneririm.

 

Fatime (Arkadaş/Tanıdık) - 05 01 2015

Eser Yayvan..başta bu isim pek bir anlam ifade etmiyordu..Eğitimlerde tanıştık kendisiyle. Şu kadarını söyleyebilirim ki tanımadan sizi etkisi altına alabilir. Bu bir sihir değil tabiki de, anlama kabiliyeti. Bir süre sonra da o isim size çok şey ifade etmeye başlar. Adı yakınlık olur, içtenlik olur, şaşırtıcı olur, profesyonellik olur, tebessüm olur :) Eğitimlerde bizzat uygulamaları kendisi ile yapabilme fırsatımız oldu. Bir meslektaş olarak danışan pozisyonunda olmayı tercih ettim sürekli çünkü buna ihtiyacım vardı ve Eser Bey'den de bu anlamda faydalanabileceğime inanıyordum. Nitekim düşündüğüm gibi oldu. Hayatımda 'anlaşıldığımı' hissettiğim ender anlardandı. Ve iyiki vardı. Bunun için tekrardan teşekkür ediyorum kendisine. Hala sürekli olarak eğitimlerin üstüne yenilerini ekleyerek çalışma sahasında hızla ilerliyor meslektaşım. Yakın çevremde kendisine yönlendirdiğim danışanlar da oldu. Tanımayanlar için de; Eser Yayvan..başta bu isim pek bir anlam ifade etmeyebilir ama bence onu tanımalısınız.

 

E.Y. (Arkadaş/Tanıdık) - 1 Haziran 2017

Meslektaşım Eser ile sistemik Aile Terapisinde tanıştım. Eserden çok fazla öğrendiğim şey oldu, hem mesleki hem de kişisel anlamda. Herşeyden önce muhteşem bir dinleyici. Hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan dinliyor ve en uygun anlarda bunları geri yansıtıyor. Eğitimdeki uygulamarında gördüğüme ve vaka tartışmalarımızdan duyduğuma dayanarak bu Meslek için doğuştan yetenekli olduğunu düşünüyorum. Sürekli kendisi geliştirmekte, kuramsal anlamda öğrendiklerini danışanları ile de tamamlamaya devam ediyor. Devam ediyor diyorum, çünkü Eserin, yoluna sürekli kendisine daha çok şey katarak ilerleyeceğini biliyorum. Ayrıca Mesleğine saygılı ve özenli olan ender insanlardan biri olduğunu da eklemek istiyorum Kişiliği hakkında zaten bir şey dememe gerek yok, çünkü ilk görünüşte içini gösteren şeffaf ve doğal bir yapıya sahip. Aynı hızla devam ilerlemesini dileyerek, yolunu aydınlatmak isteyen ve iyi dinleyici bir kulağa ihtiyaç duyan herkese Eser ile yürümelerini tavsiye ediyorum.
 

Fatma Deveci (Arkadaş/Tanıdık) - 06 01 2015

Eser'i iki yıldır tanıyorum. Meslektaşız... Nasıl gururla ve yürekten söylediğimi anlatmak kolay değil sanırım. Eser'in terapist kimliğinde gördüğüm çok önemli iki öge var bana göre. Bu iki öge onu Eser Yayvan yapmakla birlikte terapist olarak da çok özel bir yere taşımakta bence. Bu ögelerden birisi Eser'in o eşsiz koşulsuz kabulü... Koşulsuz kabul kolayca yerine getirilebilecek bir öge gibi gözükür. Ama bence çok zordur bunu becermek. Bunu becermek çok zor olduğu için danışan kabul görmeyeceği hissiyle terapistinden kaçmaz mı? İşte Eser'den kaçmak çok zor. Çünkü o sizi hemen hemen her koşulda her şekilde kabul eder. Ona takıldığınız en kör noktalarınızı acaba demeden çok rahat açabilirsiniz. Bu rahatlık süreçteki temel yapı taşı bence. Bu olmadan hiçbirşey gelişmiyor ya da gelişir gibi olan şey de yıkılıyor zaten. Öyle ki Eser anlattıklarınızla ilgili şaşırma ya da yadırgama içerikli cümle kurmadığı gibi görüntüsünde de nasıl olur bakışını hiç yakalamadığım nadir insanlardan. Ayrıca da bu anlamda kabul etmediğini hissettirecek bir duygusunu da hiç hissetmemişimdir. Gelelim ikinci ögeye... Yaşanmışlık... Eser'e baksak gençten bir çocuk ne anlar deneyimden yaşantıdan dedirtir bu belki ilk bakışta. Ama işte olgunluk ve yaşanmışlık yaşla değil daha çok farkındalık ve zekayla ilgili bence. Bu ikisi de bence Eser'i yaşantısı zengin, deneyimli bir adam yapıyor. Beni nerden anlayacak deme şansını pek bırakmıyor. İyiki böyle kaliteli bir meslektaşım var. Hiç tereddütsüz Eser'e gidebilirsiniz. Zaten bir kez tanışmanız yeterli zaten gerisini yaşayacaksınız, hayatınıza dokunan bir adam olacak.
 

g.celik (Danışan) - 20 04 2015

Bazen insanlarin tikandigi, ne yapacagim deyip surekli bi cikis yolu aradiklari anlar vardir..iste tam o anda Eser çıktı karsima...Tek basina bi çocuk buyutmek hic de kolay olmuyor..hele de hayatinda yasadigin zor anlarin sayisi fazlaysa..artik profesyonel bi yardim almaliydim..Eser bu noktada hizir gibi yetisti..kizimla oyun terapisi, benimle terapi ve kizimla beraber terapi cok iyi geldi bize..kizimda bi seylerin olumlu yonde degistigini gormek beni cok mutlu ediyor..Eser'e gitmekle cok dogru bi yol izlemisim..simdi daha mutlu ve huzurluyuz kizimla..iyiki varsin Eser☺
 

tuğba (Danışan) - 1 Haziran 2017

Eser Yayvan ile 9 ay önce ailemin zoruyla tanıştım diyebilirim. Başta ona karşı çok mesafeli uzaktım. Özellikle erkek arkadaşımla yaşadığım problemler beni çok yıpratmıştı ve kimsenin bana yardımcı olamayacağına inancım vardı. Ama Eser Beyin söylediklerimi gerçekten dinleyip herkesten farklı yaklaşması kendimi anlatmama çok yardımcı oldu. Bu süreçte sadece anlatmadım, kendimi ve duygularımı daha iyi anladım, ne istediğime karar verdim. Eser Beyin sezgileri, beni yargılamaması ve duygularımla yüzleşmem için cesaretlendirmesi kendimi bulmama çok yardımcı oldu. Şimdi önümü daha net görebiliyorum ve ne istediğimi biliyorum. Bu süreçte yolumu bulmama yardım edip rehberim olduğu için Eser YAYVAN a çok teşekkür ediyorum...
 

Güven (Danışan) - 1 Haziran 2017

Yurdum insanı , bu psikoterapi hizmetini genelde yediremez kendine. ''Benim neyim var canım , iyiyim ben'' Aslında altta yatan ''Duyarlarsa tefe koyarlar beni'' duygusudur bence .. Ne yalan söyleyim , kendisinden çift terapisini almadan , ben de hafiften o yurdum insanlarındandım .. Kendisine müthiş bir saygı ve takdir beslemem ; zat-ı muhteremin duruşu , işine gösterdiği ciddiyeti , samimiyeti , dürüstlüğündendir .. Genç Eser Yayvan'ı tavsiye ediyorum , zira bunu haketmesi , hakkı .. yolu açık olsun ..
 

B. (Danışan) - 13 07 2015

Hayatımın belkide en sorunsuz giden döneminde anlam veremediğim farklı sorunlarla karşılaştım. Kendi başıma aşmaya çalıştım, destek almaya karşı ön yargılıydım. Galiba kendi başıma aşamadım araştırdım ve Eser Beyi buldum. 3 ay gibi bir sürede sorunlarımla ilgili çok önemli yol katettik. Kendisinin genç olması soru işareti yaratmasın gerçek fikirli enerjik ve size daha çabuk odaklanabilen bir yapısı var. Kendisi başarıya odaklanmış, her geçen gün daha fazla öğrenmeye çalışan yenilikçi bir insan. Böyle insanların çok fazla olmadığı bir dönemde Eser Beyle tanışmak bana çok iyi geldi. Tereddüt etmeyin sadece gidin ve sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi sorun. Bir süre sonra sorununuz olmasada muhabbeti ve güler yüzü için görmek isteyeceğiniz insan. Hayatımı planlamaya çalıştığım bu dönemde bana vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederim kendisine. İyiki varsınız. Not: Bu arada bu adamın parayla işi yok. ;)
 

Selçuk (Danışan) - 1 Haziran 2017

Kendisini tanıdığım için gerçekten çok şanslı olduğumu düşünüyorum. O, bana tekrar hayatı sevdirdi diyebilirim. Cinsel bir sıkıntım var ve bu sıkıntım artık bende dayanılmaz bir hâl almıştı neyse ki kendisiyle bir rastlantı eseri tanıştım ve şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum ve daha iyi olacağıma inanıyorum. Çünkü o, bana bu güveni hep veriyor. Kendisiyle terapiye başlayalı yaklaşık 5-6 ay oldu ve ben bu zamana kadar pek çok danışmandan terapi almama rağmen sadece ondan geri dönüşler aldım. Allah ondan razı olsun. Eser Yayvan beyefendiyi şiddetle tavsiye ediyorum. Psikolojik sıkıntısı olan herkesin bence ona ihtiyacı var. O gerçekten sadece terapi konusunda değil hayat içinde çok değerli bir dost... Zaten ben onu danışmanım olarak hiç görmedim desem yalan olmaz.... Bunların hepsi Eser Yayvan beyefendi sayesinde.
 

S. (Danışan) - 1 Haziran 2017

Yaşadığım şehrin küçüklüğü nedeniyle umutsuz şekilde bir danışman ararken bu sitede denk geldim Eser Bey'e. Hakkında yazılanlar fazlasıyla merak uyandırdı fakat anlatıldığı kadar olabilir mi diye şüphe duymaktan alıkoyamadım kendimi. Sadece bir kaç görüşme de kendisiyle alakalı bütün soru işaretlerim yok oldu diyebilirim. Fazlasıyla samimi ilgili yaptığı işe Aşık bir adam kendisi. Güleryüzü size verdiği dikkati anlayışı çözümsüz sandığınız herşeyi çok kısa bir sürede halletmeniz için kocaman bir sebep. Yargılanmadan anlaşıldığını hissetmek bu kadar donanımlı birinden öneriler almak harikaydı.. İyi ki tanıdım kendisini farkında olmadığım o kadar şeyi keşfettim ki onunla,benim için hayat verdiği destekten sonra yeniden başladı artık daha güçlü ve pozitifim hayata karşı,kendimi de hayatımı da daha iyi tanıyorum.. Mutlaka tanıyın derim,inanın pişman olmayacaksınız...
 

fatma (Danışan) - 1 Haziran 2017

Eser beyle arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Eser beye ilk gittiğimde açıkcası bana bu kadar yardımcı olabileceğini düşünmemiştim. Kendime yeterince özgüvenim yoktu kalabalık bir ortama girdiğimde utanıyordum ve diğer insanlardan kendimi daha aşağıda görüyordum.Ama kendime olan güvenimi sağladığı ve benimde değerli olduğumu hissettirdiği için çok teşekkür ederim.Ayrıca ofisine gittiğinizde arkadaş gibi sıcak ve samimi davranması da insanın kendini rahat hissetmesini sağlıyor.
 

A.D (Danışan) - 29 03 2016

Tavsiyeyi yazmadan önce birkaç gün düşündüm çünkü Eser Bey'i öylesine sözlerle tavsiye etmek istemedim kesinlikle bunu hak etmiyor. Kendisini ilk aradığımda o an bile o kadar yardımcı olmuştu ki... ve konuşması karşıda ki insana öz güven verici samimi içten gerçekten işinde çok başarılı işinden çok bir insana yardım etmeye çalışan biri bunu isteyerek yapan birisi en çok da bu yönü çok güzel çünkü yanında kendini rahat hissedebiliyorsun. İlk gittiğimde bakış açım çok darmış tabi bunu Eser bey sayesinde genişlettiğim zaman anladım ve yanından ayrıldığım zaman gökyüzüne bakıp oh bee dedim. Her şeye küsmüşken dünya renkleri benim için sadece siyahken şimdi ana renkler ve ara renklerle dolu bir dünyaya sahip oldum. En başta çok tedirgindim giderken ama o ortamı koltukları tabloları masayı sandalyeye bile bakınca artık rahatlamaya başlamıştım onlar bile bana huzur veriyordu öylesine huzur vericiydi yani. Yüzdelerle hesaplamıyorum çünkü benim gözümde %100 bile başarısının yanında az kalır. Tekrar teşekkür ediyorum Eser Bey her şey sizin sayenizde siz bir dönüm noktası herkese sunulan bir şanssınız Allah yolunuzu açık etsin inşallah. Not: Asla gitmeye çekinmeyin ya da yardımcı olmaz diye düşünmeyin pişman olmayacaksınız!

f.v (Danışan) - 18 05 2016

eser bey çok iyi bir insan güleryüzlü işini ciddiye alan çözüm odaklı biri.Eser beye gitmeden önce çok kararsızdım ama şuan iyikide gitmişim diyorum çünkü sıkıntılarımı kısa sürede çözdüğüne inanıyorum. Sıkıntısı olan herkezin muhakkak sıkıntılarını gidermek için çekinmeden Eser Beyle görüşmesini tavsiye ederim.Mesleki açıdanda çok genç olmasına karşı çok tecrübeli biri ve aynı zamanda işini ciddiye alan biri.<<ben çok çekingen içe kapanık,kendini sevmeyen biriydim ama bu düşüncelerimi bu sıkıntılarımı aştığıma inanıyorum eser bey sayesinde.

Neslihan A (Danışan) - 18 11 2016

Hayatta tüm insanların değerleri düşünceleri duyguları farklıdır. Ama her insanın yaşamında mutlaka inişler ve çıkışlar olur bazıları bunu rahatlıkla atlatır bazıları ise atlatamaz. Belki suyun son damlasında belki boğazımıza düğümlenen son lokmada İşte o an karar verir bir çoğumuz ve der ki benim bir desteğe ihtiyacım var ve bu bağlamda yaptığım araştırmada tercih ettiğim isim oldu Sayın Eser Yayvan... Yorumları okuyup bir de mesleğini sevdiğini ki "yüksek lisans eğitimi alması ile anladım bunu" görünce hiç tereddüt etmeden aradım kendisini çok iyi bir karardı benim için.. Teşekkürler Sayın Eser Yayvan ilk karşılamanızda samimiyetiniz için yine teşekkür ederim ki bu süreç zarfında yardımlarınız ve desteğiniz için...iyi ki tanıdım sizi Ben sizi sadece Niğde değil tüm Türkiye'ye tavsiye ederim Saygılarımla

tuğba (Danışan) - 19 12 2016

terapiye inanmayanlardandım. sihirli değnekle mi dokunacak her şey toz pembe mi olacak diyordum dalga geçiyordum.eser beyi anlatmak için onu tanımak lazım. ben buraya yazamayacağım gerçekten içinde boğulduğum bir problemimden dolayı kendisini kendi araştırmalarım sonucunda buldum eşimle gittik. çok zor dönemler geçirdim eşime de çok sıkıntılar yaşattım hayatımın o dönemlerini yok sayıyorum yaşanamamış sayıyorum. şuan eşimle çok mutluyum kendimle çok mutluyum. hayatı seviyorum yaşamayı seviyorum.küllerinden yeniden doğacaksın demişti bir okuduğum danışman bende küllerimden yeniden doğdum.kendisine çok teşekkür ediyorum... çok şükür diyorum. binlerce kez şükür.